
Вбудована посудомийна машина Dreame DZ40 PRO
50 400 ₴
- В наявності
- Код: 192702024
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Рамка для душа FlexWing. Регулируемые корзины. Низкий уровень шума 42 дБ. Напольный дисплей. Встраиваемая посудомоечная машина Dreame DZ40Pro. Dreame DZ40Pro. це сучасна вбудована посудомийна машина, яка поєднує високу ефективність з інтелектуальними технологіями, тихою роботою та великою ємністю. Система 360° HydraFlow. з трьома душовими рукавами забезпечує точне усунення навіть стійких забруднень. Пристрій вміщує до. 15 комплектів посуду,. має. клас енергетичної ефективності A., підтримує функцію. Fresh Storage. та пропонує сучасне,. подвійне рішення для сушіння. Завдяки цьому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 81.5 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 59.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання води | 2800 л л |
| Річне споживання енергії | 140 кВтч |
| Дистрибуція | Dreame |
| Індикатор відсутності ополіскувача | Да |
| Індикатор браку солі | Да |
| Використовувані технології | FlexWing, 360° HydraFlow, EasyLift, Fresh Storage |
| Клас емісії шуму | B |
| Кількість програм | 9 |
| Мoдель | Dreame DZ40 PRO |
| Відкладений старт | Да |
| Корисна місткість | 15 комплектів |
| Споживання енергії за цикл | 0,54 кВтч |
| Температури миття | 75° |
| Тип панелі | Прихована |
| Керування | Електронне |
| Функції | Додаткове сушіння, Відкладений старт |
| Колір | Білий |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 400 ₴






