
Вбудована посудомийна машина Dreame DZ60 PRO
60 163 ₴
- В наявності
- Код: 192702025
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Рама для душу FlexWing. Зона інтенсивного миття. Підлоговий дисплей. Відкриття дотиком. Вбудована посудомийна машина Dreame DZ60Pro. Посудомийна машина. Dreame DZ60Pro. була спроектована з урахуванням максимальної ефективності миття, комфорту використання та найвищих стандартів гігієни. Вміщує до 15 комплектів посуду та пропонує вдосконалену систему 360° HydraFlow., яка забезпечує точне очищення навіть при повному або нерегулярному завантаженні. Додатково. застосовано технології, що підтримують сушіння та тривале зберігання., що дозволяє зберігати свіжість посуду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 81.5 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання води | 2800 л л |
| Річне споживання енергії | 140 кВтч |
| Дистрибуція | Dreame |
| Використовувані технології | FlexWing, 360° HydraFlow, EasyLift |
| Клас емісії шуму | B |
| Клас енергоефективності | A |
| Кількість програм | 5 |
| Мoдель | Dreame DZ60 PRO |
| Марка | Dreame |
| Корисна місткість | 15 комплектів |
| Споживання енергії за цикл | 0,54 кВтч |
| Температури миття | 75° |
| Тип панелі | Інтегрована |
| Керування | Електронне |
| Функції | Автоматичне відчинення дверцят, Додаткове сушіння, Відкладений старт, Керування зі смартфона |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 163 ₴






