
Вбудований холодильник Liebherr IRBc 5120 plus BioFresh
94 383 ₴
- В наявності
- Код: 192827311
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Безпечні фрукти та овочі. Легка салат або полуниця: найделікатніші продукти харчування заслуговують на спеціальне місце, щоб залишатися свіжими довше: камери BioFresh-Safe. У контейнері «Безпечні фрукти та овочі» температура близька до 0°C. У поєднанні з постійною вологістю повітря, завдяки герметичному закриттю, незапаковані фрукти та овочі почуваються там особливо добре. Немає потреби нічого налаштовувати. Безпечне м'ясо та молочні продукти. Хочете зберегти свіжість ніжного ягняти або свіжого молока якомога довше? Для цього призначені камери BioFresh-Safe: у контейнері.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальний об`єм | 294 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 179 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двостороннє кріплення дверей | Да |
| Додаткове обладнання | LED освітлення |
| Клас шуму | B |
| Кліматичний клас | SN-T |
| Кількість зовнішніх дверей | 1 |
| Мoдель | IRBc-5120 |
| Корисний об'єм холодильної камери | 294 |
| Розташування морозильної камери | Немає |
| Тип | Однодверна |
| Колір | Білий |
| Енергетичний клас | C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 383 ₴



