
Витяжка Electrolux Seria 500 LFP626AK
18 000 ₴
- В наявності
- Код: 192853110
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ресурси щодо безпеки та продуктів. Інформація про безпеку продукту. • Пристрій призначений виключно для домашнього використання над плитами, кухонними плитами та подібними пристроями для приготування їжі. • Цей пристрій призначений для домашнього використання в закритих приміщеннях. • Цей пристрій можна використовувати в офісах, готельних номерах, номерах у пансіонах, будинках для гостей у фермерських господарствах та інших подібних місцях, де використання не перевищує середній рівень використання в домашньому господарстві. • Перед початком будь-яких дій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання енергії | 48,3 кВтч |
| Гучність | 68dB |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр виходу повітря [см] | 15 |
| Жировий фільтр | Алюмінієвий |
| Клас ефективності динамічного потоку | A |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності видалення забруднень | C |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Мoдель | LFP626AK |
| Максимальна гучність | 68 dB |
| Мінімальна гучність | 46 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 65 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 45 |
| Потужність | 230 W |
| Продуктивність витяжки [м3/год] | 600 |
| Степені потужності вентилятора | 3 |
| Тип витяжки | Підвісний, Телескопічний |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Механічне |
| Функції | Витяжка, Рециркуляція, Інтенсивне всмоктування, Можливість миття в посудомийній машині металевих фільтрів |
| Колір | Чорний |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 000 ₴



