
Витяжка Globalo Vellaris 60.1 чорна
34 198 ₴
- В наявності
- Код: 192853174
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Витяжка кухонна GLOBALO Vellaris 60.1 Black. Витяжка для вбудовування GLOBALO Vellaris 60.1 Black. GLOBALO Vellaris 60.1 Inox - це сучасна витяжка для вбудовування, яка поєднує високу ефективність поглинання з преміальною культурою роботи. Використання безщіткового двигуна BLDC означає тихішу роботу, нижче споживання енергії та довший термін служби пристрою, а продуктивність до 380 м3/h та boost 650 m3/h дозволяє швидко позбутися пари та запахів - також у кухні, що відкривається на вітальню. Додатковою перевагою є регульована глибина витяжки: завдяки висувній панелі ви зможете підігнати вбудовування в межах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLOBALO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання енергії | 30 кВтч |
| Гучність | 74dB |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Клас ефективності динамічного потоку | A |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Мoдель | Vellaris |
| Максимальна висота | 34 |
| Максимальна гучність | 74 дБ |
| Марка | Globalo |
| Мінімальна гучність | 40 дБ |
| Потужність | 160 Вт |
| Потужність освітлення | 2x4W |
| Продуктивність витяжки [м3/год] | 650 |
| Степені потужності вентилятора | 4 |
| Тип витяжки | Підвісний |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Сенсорне, Дистанційне |
| Фільтр для жиру | Алюмінієвий |
| Функції | Витяжка, Поглинач |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 198 ₴



