
Elstead Lighting Плафон Elstead Old Park PB настільний світильник
14 648 ₴
- В наявності
- Код: 19316780
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Elstead Old Park PB. це елегантна стельова лампа, яка поєднує в собі. класичний стиль. та. сучасний. Завдяки своєму унікальному дизайну, вона є не лише джерелом світла, але й важливим декоративним елементом, який може збагачувати будь-який інтер'єр. Ідеально підходить для спальні, вітальні чи коридору, створюючи затишну атмосферу і додаючи приміщенням характеру. Енергоефективність і джерела світла. Однією з ключових переваг. є її. клас енергетичної ефективності A., що означає високу продуктивність при низькому споживанні енергії. Лампа підтримує.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 32 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 32 см |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 60 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Old Park PB |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Плафон |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 648 ₴




