
Elstead Lighting Люстра Elstead Aegean 8-ріжкова AG8 PB поліровані латунь золота
34 142 ₴
- В наявності
- Код: 19317034
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра Elstead Aegean 8-ріжкова AG8 PB є класичною хрустальною люстрою у стилі ретро. Корпус виконаний з полірованої латуні золотистого кольору. Люстра оснащена 8 джерелами світла з цоколем E14. Висота люстри складає 55 см, ширина 48 см. Висота абажура 46 см. Клас захисту IP20. Дизайн люстри елегантний і підходить для використання в вітальнях та салонах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E14 |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 55 мм |
| Висота плафона | 46 |
| Клас захисту | IP20 |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Матеріал | Полірована латунь |
| Мoдель | Aegean AG8 PB |
| Призначення | Для вітальні та салону |
| Стиль | Класичний ретро |
| Тип | Люстра |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 48 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 142 ₴

