
Витяжка Akpo WK-4 Classic Eco 60 серебристая настенная 297 м³/ч
9 076 ₴
- В наявності
- Код: 2139090
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжка Akpo WK-4 Classic Eco 60 у срібному кольорі призначена для ефективного видалення пара та запахів на кухні. Продуктивність 297 м³/ч забезпечує швидке очищення повітря. оснащена одним алюмінієвим жировим фільтром. Рівень шуму всього 52 дБ дозволяє працювати тихо під час готування. Ширина 62 см, глибина 50 см. Два галогенних точкові світильники забезпечують гарне освітлення робочої поверхні. Клас енергоефективності E. Клас ефективності поглинання забруднень D. Клас ефективності освітлення F. Один електромотор забезпечує надійну роботу. Можна встановити на стіну. Виконана з нержавіючої сталі високої якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akpo |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Ширина | 62 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | галогенні лампи |
| Фільтр | жировій |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоефективності | E |
| Клас ефективності освітлення | F |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Кількість ламп | 2 |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Кількість фільтрів для жиру | 1 |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Матеріал фільтра | Алюміній |
| Мoдель | WK-4 Classic Eco |
| Продуктивність витяжки | 297 |
| Фільтр для жиру | Алюмінієвий |
| Шумність | 52dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 076 ₴

