
Хлібопічка Gorenje BM 1400 E сіра 815 Вт 12 програм
10 523 ₴
- В наявності
- Код: 21534025
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хлібопічка Gorenje BM 1400 E призначена для автоматичного приготування хліба. Потужність 815 Вт. оснащена 12 програмами випічки, включаючи програму для джему. Автоматичне замішування тіста. Максимальна вага випічки 0,9 кг. Розміри: 63,4 x 35,8 x 32,6 см. Сірий колір корпусу. Освітлення камери випічки. Легкість чищення. Швидке нагрівання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Кількість програм випічки | 12 |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32.6 мм |
| Ширина | 63.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне замішування тіста | Да |
| Довжина: | 35.8 мм |
| Максимальна вага випічки | 0.9 |
| Мoдель | BM1400E |
| Освітлення камери | Да |
| Споживана потужність | 815 |
| Програма джем | Да |
| Тип | Хлібопічка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 523 ₴









