
Стельовий світильник Markslojd Rosendal 3L золотий 36х36 см
9 886 ₴
- В наявності
- Код: 2154289
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стельовий світильник Markslojd Rosendal (100538) у стилі Glamour. Плафон виконаний з металу золотого кольору. Світильник оснащений трьома джерелами світла з цоколем E14. Максимальна потужність лампочки 40 Вт. Розміри: висота 34 см, ширина 36 см, глибина 36 см. Клас енергетичної ефективності A. Виріб призначений для стельового кріплення в житлових приміщеннях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір | Золотистий |
| Колір плафона | Золотистий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 36 мм |
| Матеріал плафона, підвісок | ета |
| Мoдель | Rosendal |
| Потужність | 40 |
| Основні атрибути | |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 886 ₴




