
Плафон Markslojd Stromsholm 100613
20 478 ₴
- В наявності
- Код: 2154292
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Markslojd Stromsholm 100613. Люстра. відіграє надзвичайно важливу роль в оформленні інтер'єрів, впливаючи на їх функціональність та атмосферу. Поєднує елегантність з практичністю, що робить її відмінним вибором для різних оформлень. Завдяки своєму стилю гламур, люстра надає характеру кожному приміщенню, незалежно від стильових уподобань. Енергоефективність та клас енергоефективності. Ця модель вирізняється не лише естетикою, але й відмінними енергетичними параметрами. Клас енергоефективності A означає, що використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Цоколь | E14 |
| Розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 36 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 36 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Мoдель | Strömsholm |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Марка | Markslojd |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Стельові |
| Колір | Золотий |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 478 ₴


