
Шредер Fellowes 225Mi мікро-різ 2х12 мм P5 240 мм
69 521 ₴
- В наявності
- Код: 21877680
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шредер Fellowes Microshred 225Mi (4620101) призначений для використання у великих офісах. Пристрій оснащений мікро-різанням 2х12 мм з високим рівнем безпеки документів P5. Ширина вхідної щілини становить 240 мм. За один раз може знищити 16 листів формату A4 щільністю 70 г/м². Рівень безпеки T5 для карт та O1 для флоп-дисків. Середня швидкість різання становить 5 метрів на хвилину. Шредер оснащений захистом від замикання (100% Jam Proof), технологією Silent Shred для зниження шуму, системою енергозбереження та датчиком захисту від крадіжки (SafeSense). Знищує скріпки, затискачі, кредитні карти, CD/DVD диски. Корпус оснащений колесиками для зручного переміщення. Рівень шуму під час роботи становить 64 дБ. Об'єм контейнера 60 літрів. Габарити 785х454х435 мм, вага 37,7 кг. Потребує періодичного обслуговування маслом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fellowes |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Рівень секретності | 5 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Об`єм | 60 л |
| Висота | 785 мм |
| Довжина | 435 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| 100% захист від зам'ят | Да |
| DIN безпека для документів | P5 |
| DIN безпека для карток | T5 |
| DIN безпека для флоп-дисків | O1 |
| Автоустановка за відчинених дверей | Да |
| Автоустановка за повного контейнера | Да |
| Артикул виробника | 4620101 |
| Вага | 37.7 |
| Діод термічного захисту | Да |
| Довжина: | 435 мм |
| Індикатор зам'ят | Да |
| Індикатор відкритих дверей | Да |
| Індикатор переповненого контейнера | Да |
| Корпус на коліщатках | Да |
| Максимальна кількість аркушів | 16 |
| Місце використання | Великий офіс |
| Мoдель | 225Mi |
| Об'єм | 60 л |
| Окрема щілина для дисків | Да |
| Розмір різання | 2 x 12 |
| Рекомендовані мішки | 36054 |
| Система енергозбереження | Да |
| Стан | Нове |
| Середня швидкість різання | 5 |
| Термічний захист | Да |
| Технологія SafeSense | Да |
| Технологія Silent Shred | Да |
| Тип | Шредер |
| Вимагає обслуговування оливою | Да |
| Знищує CD/DVD | Да |
| Знищує зашивки | Да |
| Знищує кредитні картки | Да |
| Знищує скоби | Да |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Функція повернення | Да |
| Функція старт/стоп | Фотоелемент |
| Ширина вхідних щілин | 240 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 521 ₴





