
Настільна лампа Ideal Lux Polly Pt2 61122
10 062 ₴
- В наявності
- Код: 21925889
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ideal Lux Polly Pt2 61122. Торшери - це ключовий елемент оформлення інтер'єру, який не тільки забезпечує світло, але й створює неймовірну атмосферу в кожному приміщенні. Правильно підібрана модель може повністю змінити атмосферу, вносячи елегантність і функціональність. Модель "Ideal Lux Polly Pt2 61122" - це відмінний приклад, що поєднує класичний дизайн з сучасними рішеннями, які успішно впишуться в різноманітні оформлення. Тип і матеріал виконання. Ця модель торшера вирізняється точковим освітленням, що робить її ідеальним рішенням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 154 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 22 см |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Мoдель | Polly Pt2 61122 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Точковий світильник |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 062 ₴

