Хлібниця Brabantia chlebak matt 299186 виконана з нержавіючої сталі та пластику у сріблястому кольорі. Сучасний мінімалістичний дизайн з матовим покриттям. Розміри: 46,3 см в довжину, 24,9 см в ширину, висота 18,7 см, глибина 25 см. Вмістимість: до двох стандартних батонів хліба. Легке відкривання завдяки великій ручці та магнітному замиканню. Матеріали з шумопоглинаючими властивостями забезпечують безшумне користування. Стійка до іржавіння та корозії, легко чиститься. Виготовлена з 36% переробленого матеріалу, 98% виробу підлягає вторинній переробці. Високі оцінки покупців за якість, функціональність та естетику.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brabantia |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Відкидна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | До двох стандартних буханок л |
| Можливість вторинного перероблення | 98% |
| Висота | 18.7 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 25 мм |
| Довжина: | 46.3 мм |
| Легкість очищення | Да |
| Механізм закривання | Магнітне замикання |
| Мoдель | 299186 |
| Ручка | Да |
| Вміст переробленого матеріалу | 36% |
| Стан | Нове |
| Стійкість до іржі | Да |
| Ширина | 24.9 мм |
| Шумопоглинання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142 764 ₴





