Доставка зі складу 5-10 днів. Trio 608100324. Люстри є ключовим елементом інтер'єру, який не тільки забезпечує належне освітлення, але й підкреслює характер приміщення. Завдяки своїй різноманітності, люстри можуть використовуватися в різних кімнатах, таких як спальні, вітальні чи кухні. Параметри світла. Люстра. має. три джерела світла, які дозволяють на рівномірне освітлення простору. Кожне з цих джерел може мати максимальну потужність. 60W, що забезпечує достатню кількість світла для більшості приміщень. Завдяки використанню. патрона E27,.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Основні | |
| Колір | Коричневий |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 42 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 42 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Марка | TRIO LIGHTING |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Стельові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 638 ₴


