
Витяжка Concept OPP 2060 вбудована 60 см срібляста 320 м³/год
9 397 ₴
- В наявності
- Код: 2235300
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована витяжка Concept OPP 2060 срібного кольору призначена для встановлення під шафу на кухні. Ширина 60 см, висота 15 см, глибина 49 см. оснащена металевим жировим фільтром. Продуктивність 320 м³/час при максимальній потужності. Рівень шуму 56 дБ на найвищій швидкості. Діаметр вихідного отвору 100 мм. Довжина кабелю 1,2 м. Вага нетто 4,8 кг. Клас енергоефективності E. Клас ефективності поглинання забруднень D. Клас енергоефективності освітлення G.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Concept |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Ширина | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | металевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.8 |
| Висота | 15 мм |
| Діаметр вихідної отвори | 100 |
| Довжина: | 49 мм |
| Довжина кабелю | 1.2 |
| Клас енергоефективності | E |
| Клас енергоефективності освітлення | G |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Мoдель | OPP 2060 |
| Продуктивність витяжки | 320 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 397 ₴

