
Витяжка Concept OPV 3260 телескопічна вбудована 60 см 198 м³/год
9 903 ₴
- В наявності
- Код: 2235362
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжка Concept OPV 3260 — вбудована телескопічна модель шириною 60 см. Призначена для вбудовування в шафу над плитою. Корпус з нержавіючої сталі (Inox). Продуктивність 198 м³/год при максимальній потужності. Рівень шуму 66 дБ на максимальній швидкості. оснащена металевим жировим фільтром. Клас енергоефективності D. Клас ефективності освітлення G. Вихід повітря діаметром 120 мм. Напруга 230 В, 50 Гц, потужність 150 Вт. Глибина корпусу регулюється від 310 до 470 мм. Вага нетто 5,9 кг. Довжина кабелю 1,5 м. Мінімальна висота встановлення над електричною плитою 650 мм, над газовою плитою 750 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Concept |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 600 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | металевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.9 |
| Висота | 175 мм |
| Діаметр виходу | 120 |
| Довжина кабелю | 1.5 |
| Клас енергоефективності | D |
| Клас ефективності освітлення | G |
| Максимальна глибина | 470 |
| Мінімальна висота над газовою плитою | 750 |
| Мінімальна висота над електричною плитою | 650 |
| Мінімальна глибина | 310 |
| Мoдель | OPV 3260 |
| Потужність | 150 |
| Напруга | 230 |
| Продуктивність витяжки | 198 |
| Розміри для монтажу висота | 133 |
| Розміри для монтажу глибина | 272 |
| Розміри для монтажу ширина | 560 |
| Тип | Вбудована |
| Частота | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 903 ₴

