
Витяжка Franke Maris FMA 905 BK XS чорна
48 453 ₴
- В наявності
- Код: 22393547
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. TabelDane {display: table;width: 100%;border-collapse: collapse;}.linia_dzielaca {display: block;margin-top: 15px;margin-bottom: 10x;border: 0px;height: 1px;background: #ccc;}. TabelDane. TabelDane-row-1 {display: table-cell;width: 22%;border-right: 0.5px solid #ccc;padding: 4px 5px 0px 5px; vertical-align: top;}. TabelDane-row-2 {display: table-cell;padding: 5px 5px 5px 10px;}. TabelDane-1 {display: table-row;font-size: 160%;text-align: left;vertical-align: top;}. TabelDane-2 {;text-align: left;vertical-align: top;}.floating-img-warianty {display: inline;float:.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 89.8 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 35.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоефективності | D |
| Клас ефективності освітлення | F |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Мoдель | FMA 905 BK/XS |
| Марка | Franke |
| Продуктивність витяжки [м3/год] | 260 |
| Тип витяжки | Камінний, Настінний |
| Тип освітлення | Галоген |
| Керування | Електронне |
| Фільтр для жиру | Металевий |
| Функції | Витяжка, Уловлювач |
| Колір | Чорний |
| Шумність | 47dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 453 ₴


