
Підвісний світильник Azzardo Rubic 1798-4p
10 002 ₴
- В наявності
- Код: 22930264
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Azzardo Rubic 1798-4p. У світі освітлення, стельові світильники відіграють ключову роль не лише в забезпеченні необхідного світла, але й у наданні характеру та стилю інтер'єрам. Вірно підібраний стельовий світильник може перетворити будь-яке приміщення, надаючи йому неповторну атмосферу та елегантність. Розгляньмо ближче модель Azzardo Rubic 1798-4p., яка є відмінним прикладом поєднання функціональності з сучасним дизайном. Параметри світла. Стельовий світильник Azzardo Rubic 1798-4p. оснащений чотирма джерелами світла, що забезпечує рівномірне.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Мoдель | 1798-4P |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 68 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 002 ₴


