
Світильник Astro Lighting Napoli Reader 1185003
24 358 ₴
- В наявності
- Код: 45554515
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Настінний світильник HOMEFIELD 130 1095013 - Astro. - Освітлення англійського бренду світла Astro має цікаве неповторне дизайну з досконалим унікальним виконанням. Пропонована модель підійде як освітлення для унікальних і стильно оформлених поверхонь. Компанія є найбільшим європейським виробником освітлення для ванних кімнат. Серед ламп Astro часто можна знайти освітлення для ванної кімнати, серії красивих абажурів, а також технічні світильники. Світильники відрізняються точністю виконання та найкращими якісними матеріалами. Чудові моделі ламп від Astro Lighting:.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Astro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Колірна температура | 2700К |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 16 см |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Поміщення | Офіс, Вітальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Бра |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 358 ₴

