
Бра Ideal Lux Fix Ap1 Bianco 117867
8 276 ₴
- В наявності
- Код: 45837225
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Светильник FIX AP1 BIANCO 117867 - Ideal Lux. Светильник FIX AP1 BIANCO 117867 - Ideal Lux - Італійський виробник ламп найвищої якості. Рекомендуємо лампи IDEAL LUX всім, хто цінує найвищу якість виконання та матеріали. Традиційний італійський дизайн у поєднанні з найновішими технологіями - основні характеристики ламп IDEAL LUX. У пропозиції ламп IDEAL LUX можна знайти красиві кришталеві лампи, класичні та абажурні люстри, настільні лампи, а також серії садового освітлення: бра, підвісні, стоячі та ліхтарі. Чудові моделі ламп від Ideal Lux. Оригінальні лампи марки. Ideal.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 7 мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | Інші |
| Марка | Ideal Lux |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 276 ₴

