
Бра/Настінний світильник Ideal Lux Harem Ap1 (115962)
16 907 ₴
- В наявності
- Код: 45837234
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Настінний світильник HAREM AP1 115962 - Ідеал Люкс IDEAL LUX - італійський виробник світильників найвищої якості. Ми рекомендуємо лампи IDEAL LUX всім, хто цінує найвищу якість виготовлення та матеріали. Традиційний італійський дизайн у поєднанні з новітніми технологіями – головні риси світильників IDEAL LUX. Пропозиція світильників IDEAL LUX включає красиві кришталеві світильники, класичні та абажурні люстри, настільні лампи, а також серію садового освітлення: настінні світильники, підвісні світильники, торшери та ліхтарі. 8021696115962 Найбільший вибір ламп за найкращою ціною. Прямо від польського дистриб'ютора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 39 мм |
| Ширина | 16.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 26 мм |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Марка | Ideal Lux |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Kinkiety |
| Колір | Żółte |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 907 ₴

