
Арковий торшер Ideal Lux Daddy PT1 Bianco 110356
25 776 ₴
- В наявності
- Код: 45837762
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ideal Lux Daddy Pt1 Bianco 110356. Торшер. Ideal Lux Daddy Pt1 Bianco. це відмінне поєднання. функціональності. та. естетики. Завдяки своєму. класичному. сучасному. стилю, ідеально впишеться в різноманітні інтер'єри, від мінімалістичних до більш традиційних. Обираючи цю модель, варто звернути увагу на її характеристики, які впливають на щоденне використання. Стиль і матеріали. Ця аркова модель привертає увагу своєю. елегантною силуетом. Виконана з. високоякісних матеріалів, забезпечує довговічність та естетичний вигляд. Біла кольорова гама. робить лампу ідеальною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 197 мм |
| Ширина | 118 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Марка | Ideal Lux |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Аркові |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 776 ₴

