
Арковий торшер Ideal Lux Daddy PT1 Nero 110363
25 776 ₴
- В наявності
- Код: 45837764
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ideal Lux Daddy Pt1 Nero 110363. Торшер. є надзвичайно важливим елементом в оформленні інтер'єру, поєднуючи. функціональність. з. естетикою. Правильно підібрана лампа не тільки освітлює простір, але й надає характеру всьому приміщенню. Завдяки елегантному і сучасному стилю, ця модель є ідеальним вибором для. спальні. Тип і матеріал лампи. Лампа. це стояча модель з. класичним., але водночас. сучасним дизайном., який чудово вписується в актуальні тренди оформлення. Її. аркова форма. робить, що.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 118 мм |
| Висота | 197 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Аркові |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 776 ₴

