
Торшер зі змінною лампою абажуром (плафоном) Ideal Lux York Pt1 Bianco (121406)
18 437 ₴
- В наявності
- Код: 45837817
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Торшер YORK PT1 білий (121406) Ідеал Люкс Торшер York відрізняється надзвичайно модним і стильним дизайном. освітлення для класичних і модерністських інтер'єрів. Світильник рекомендований для вітальні, спальні та скрізь, де необхідно використовувати якісне освітлення. розміри: Г 480 х В 1640 мм. Параметри:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 164 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Кімната | Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Марка | Ideal Lux |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny, Klasyczny |
| Тип | Trójnogi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 437 ₴

