
Мікрохвильова піч Teka MWR 22 BI вбудовувана 22 л 850 Вт
25 944 ₴
- В наявності
- Код: 46025952
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч Teka MWR 22 BI вбудовувана модель MWR22BIBRIGHTCREAM у кремовому кольорі. Об'єм 22 л (нетто 21,56 л), потужність 850 Вт при максимальній номіальній потужності 1400 Вт. Мікрохвильове розморожування, 5 рівнів потужності. Механічне керування, таймер. Внутрішні розміри: ширина 350 мм, висота 220 мм, глибина 280 мм. Зовнішні розміри: ширина 595 мм, висота 380-390 мм, глибина 334 мм. Вага 21,6 кг. Керамічне дно. Лінія Country Style. Частота 50 Гц, напруга 220-240 В, довжина кабелю 150 см. Функція мікрохвиль, автоматичне розморожування, додаткова вентиляція. Потужність освітлення 20 Вт, вентилятор охолодження 18 Вт. Автоматичне вимкнення при відкритті дверцят. Термостат безпеки. Сертифікати CE, CB, EAC.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKA |
| Внутрішнє покриття | сталь |
| Вбудована техніка | Так |
| Гриль | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Конвекція | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Об`єм | 22 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38.5 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення під час відкриття | Да |
| Автоматичне розморожування | Да |
| Артикул виробника | 40586302 |
| Вага | 21.6 |
| Висота внутрішня | 220 |
| Глибина внутрішня | 280 |
| Довжина: | 33.4 мм |
| Довжина кабелю | 150 |
| Додаткова вентиляція | Да |
| Керамічне дно | Да |
| Лінія | Country Style |
| Максимальна потужність мікросхем | 850 |
| Максимальна номінальна потужність | 1400 |
| Мoдель | MWR22BIBRIGHTCREAM |
| Потужність вентилятора охолоджувального | 18 |
| Потужність освітлення | 20 |
| Напруга | 220-240 |
| Об'єм | 22 л |
| Об'єм нетто | 21.56 |
| Розморожування мікрохвильами | Да |
| Сертифікати | CE, CB, EAC |
| Таймер | Да |
| Термостат безпеки | Да |
| Тип | Мікрохвильова піч |
| Уровни мощности | 5 |
| Функція мікрохвиль | Да |
| Частота | 50 |
| Ширина внутрішня | 350 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 944 ₴








