
Торшер TK Lighting Maja чорний з абажуром 148 см 1 лампа
7 754 ₴
- В наявності
- Код: 46123189
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Торшер Maja 2920 TK Lighting для вітальні з абажуром, чорний, у кольорі MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому вигляді, що створює низку можливостей для організації простору у вашому домі. Освітлення легко впишеться в кімнати з класичною і сучасною атмосферою, а його універсальна форма створить комфортну і затишну атмосферу, що сприяє відпочинку після дня, проведеного поза домом. вечори з коханими. Модель MAJA виготовлена з практичних і міцних матеріалів, що гарантує своїм користувачам радість і задоволення протягом багатьох років. Вишуканий чорний колір світильника робить його придатним як для світлого, так і для темного інтер'єру. Лампа виготовлена з металу та пластику, тому лампа має місце для 1 енергозберігаючого світлодіодного джерела світла і має ступінь герметичності IP20. Якщо ви не знаєте, який тип освітлення вибрати для дозвілля або офісу, світильник серії MAJA точно підійде там, завдяки своїй ергономічній формі, ви можете підібрати його до поточного або новоствореного приміщення З цією моделлю освітлення ви не тільки якісно підсвітите вибрані поверхні, але й отримаєте чудову та приємну для ока прикрасу, яка додасть інтер’єру неповторного вигляду та витонченості, а також підкреслить його деталі та декор серед інших меблів та аксесуарів. Освітлення чудово виглядає окремо або в комплекті з іншими світильниками, тому їх можна адаптувати до різних типів приміщень. Виріб має сертифікати відповідності та на нього поширюється гарантія виробника елементи, необхідні для складання обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 148 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 45 мм |
| Заземлення | Подвійне |
| Клас захисту | IP20 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Мoдель | Maja 2920 |
| Потужність максимальна | 15 |
| Напруга живлення | 230 |
| Тип | Підлогова лампа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 754 ₴






