
Торшер з абажуром TK LIGHTING Tk 1P Maja 2919
7 687 ₴
- В наявності
- Код: 46123231
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Тканинний торшер Maja 2919 TK Lighting з білим абажуром від MLAMP поєднує в собі унікальний і непідвладний часу дизайн у найкращому вигляді, що створює низку можливостей для організації простору у вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичною та сучасною атмосферою, а його універсальна форма створить комфортну та затишну атмосферу, що сприяє відпочинку та відпочинку після дня, проведеного поза домом. вечори з коханими людьми виготовлена з практичних і міцних матеріалів, що гарантує своїм користувачам радість і задоволення протягом багатьох років. Вишуканий білий колір світильника зробить його доречним як для світлого, так і для темного інтер'єру. Матеріали, які використовуються в лампі, - це метал і пластик, що дозволяє легко обслуговувати лампу, має місце для 1 енергозберігаючого джерела світла E27 і має клас герметичності IP20. Якщо ви не знаєте, який тип освітлення вибрати для вашого відпочинку або офісу, світильник серії MAJA точно підійде завдяки своїй ергономічній формі, вибравши це освітлення Ви не тільки правильно підсвітите вибрані вами поверхні, але й отримаєте чудову та привабливу прикрасу, яка додасть інтер’єру неповторного вигляду та елегантності, підкресливши його деталі та декор серед інших меблів та аксесуарів інтер’єру Чудово виглядає як окремо, так і в комплекті з іншими світильниками, тому їх можна адаптувати до різних типів приміщень. Виріб має сертифікати відповідності та на нього поширюється гарантія від виробника зібрати обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 148 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 45 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 28 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Кімната | Biuro, Korytarz/schody, Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Марка | TK Lighting |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Z abażurem |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 687 ₴

