Доставка зі складу 5-10 днів. СЯЄ PRF0120528A SHINING RUST/F/50 ХАРАКТЕРИСТИКИ: ДОВГИЙ РІВЕНЬ ФІЛЬТРУ, ЛЕГКО УТРИМУВАТИ В ЧИСТОТІ, КОМФОРТНА ТИША, СПЕЦІАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ Розміри: 50 см Версія: Абсорбер Оздоблення: метал із ефектом іржі Клас енергоспоживання: A Керування: електронна кнопка 3S+B Інтенсивна продуктивність: 380 м³/год Мінімально-максимальний рівень шуму: 36 - 53 дБ(А) Загальне споживання вихлопу: 54 Вт Освітлення: LED 9 Вт - 3500K Діаметр виходу: 150 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Стан | Новий |
| Ширина | 50.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 54 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 18 kWh |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | C |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | E |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Контроль | Elektroniczne |
| Мoдель | SHINING RUST/F/50 |
| Марка | Elica |
| Потужність освітлення | 9W |
| Знежирювальний фільтр | Aluminiowy |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 380 |
| Тип капюшона | Wyspowy |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Функції | Pochłaniacz |
| Колір | Miedziany |
Інформація для замовлення
- Ціна: 168 409 ₴





