
Витяжка Elica SWEET PELTROX/F/85
74 193 ₴
- В наявності
- Код: 46269092
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. SWEET. PRF0120689 SWEET PELTROX/. F/85. Настінна витяжка. завдяки своєму оригінальному дизайну чудово виглядає в індустріальних кухнях. Виготовлений з надзвичайно міцного матеріалу та має ряд практичних і технологічно розвинених функцій. Сильне периферійне всмоктування дозволяє регулювати швидкість поглинання парів. Привабливий, нестандартний дизайн робить витяжку. безумовно, прикрасою будь-якого інтер'єру. Виготовлена з надзвичайно міцних матеріалів настінна витяжка може функціонувати в двох режимах: витяжки, яка очищає.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання енергії | 71 кВтч |
| Діаметр виходу повітря [см] | 15 |
| Клас енергетичної ефективності | B |
| Клас ефективності динамічного потоку | B |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності видалення забруднень | D |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Мoдель | SWEET PELTROX/F/85 |
| Потужність | 207 W |
| Потужність освітлення | 7W |
| Продуктивність витяжки [м3/год] | 625 |
| Степені потужності вентилятора | 4 |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Сенсорне |
| Фільтр жиру | Вугільний |
| Функції | Витяжка |
| Колір | Сріблястий |
| Шум | 65dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 193 ₴



