
Elstead Lighting Стельовий плафон Hinkley Gemma Hk/Gemma/F Sl
27 597 ₴
- В наявності
- Код: 46323676
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Hinkley Gemma Hk/Gemma/F Sl. У категорії стельових світильників відповідне освітлення може повністю змінити інтер'єр будь-якого приміщення. Стельові світильники надзвичайно універсальні, забезпечуючи як функціональне, так і декоративне освітлення. Модель Hinkley Gemma Hk/Gemma/F Sl. є унікальним вибором для тих, хто прагне додати своєму інтер'єру сучасного шарму. Світловіддача. Одним з ключових елементів кожного стельового світильника є його світловіддача. оснащена трьома джерелами світла, що дозволяє рівномірно розподілити.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hinkley |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 49 мм |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 100 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Hk/Gemma/F Sl |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафон стельовий |
| Енергетичний клас | A |
| Основні | |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 597 ₴

