
Elstead Lighting Лампа підвісна Hinkley Amelia HK/Amelia/P/M DZ
13 251 ₴
- В наявності
- Код: 46323678
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Hinkley Amelia Hk/Amelia/P/M Dz. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, забезпечуючи не лише необхідну кількість світла, але й будучи стильним декоративним елементом. Підвісна лампа. - це унікальний вибір для тих, хто цінує естетику та функціональність. Завдяки своїй універсальності вона чудово підійде для різних приміщень, таких як офіс чи вітальня. Світлові параметри. Лампа. оснащена одним джерелом світла з максимальною потужністю 100W. Джерело світла встановлено на патроні E27, що.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 41 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 110 см |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 100 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня |
| Стиль | Етно, Англійське |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | G |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Підвісний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 251 ₴

