
Підвісна стельова лампа Candellux Cansas 31-43955
14 473 ₴
- В наявності
- Код: 46331757
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Candellux Cansas 31-43955. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм унікальний характер і атмосферу. В залежності від типу і стилю, вони можуть чудово поєднуватися з різними приміщеннями, від віталень до кухонь і спалень. Одним з унікальних продуктів на ринку є Candellux Cansas 31-43955, яка поєднує сучасний дизайн з високою функціональністю. Параметри світла. Підвісна лампа Candellux Cansas 31-43955 оснащена одним джерелом світла з максимальною потужністю 35W. Завдяки використанню інтегрованого джерела LED, лампа випромінює світло на рівні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Candellux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Колірна температура | 6500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 44 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 44 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Мoдель | Cansas |
| Максимальна потужність лампочки | 35W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 44 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 473 ₴



