
Стельовий світильник Milagro RONDO NERO 3 zwis LED 36W чорний
6 293 ₴
- В наявності
- Код: 46368454
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стельовий світильник Milagro RONDO NERO 3 zwis LED 354 - підвісна лампа з трьома джерелами світла. оснащена вбудованими світлодіодними модулями загальною потужністю 36 Вт. Корпус виконаний з металу з чорною обробкою та золотистими плафонами. Кожна з трьох круглих опор може регулюватися по висоті від 60 до 100 см, що дозволяє адаптувати світильник під будь-яку висоту приміщення. Колірна температура нейтральна 4000K. Світловий потік 2520 лм. Ступінь захисту IP20. Колекція RONDO відрізняється оригінальним сучасним стилем, підходить для вітальні, кухні та їдальні. Включені всі необхідні монтажні елементи. Продукція Milagro має 2-річну гарантію виробника.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип світильника | Підвісний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Золотистий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина: | 70 мм |
| Колекція | RONDO |
| Комплект постачання | Усі необхідні монтажні елементи |
| Максимальна висота підвісу | 100 |
| Матеріал плафона, підвісок | ета |
| Мінімальна висота підвісу | 60 |
| Мoдель | ML354 |
| Потужність | 36 |
| Потужність одного джерела | 12 |
| Регулювання висоти | Да |
| Світловий потік | 2520 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 293 ₴


