
Підвісна лампа Jupiter 1424 HT 3
20 993 ₴
- В наявності
- Код: 46368611
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Лампа стельова підвісна HILTON 3xE27 Абажур з кристалами класична хром біла Юпітер. Класична лампа. HILTON. вирізняється цікавим і багатим дизайном. На увагу заслуговує особливо. хромована конструкція. доповнена широким білим абажуром, який оздоблений. блискучими кристалами. Все це робить, що вся композиція виглядає надзвичайно елегантно. Лампа стане стильним декором у їдальні, кухні, а також у спальні. Стиль цієї лампи підкреслить елегантний інтер'єр приміщення і надасть йому шику. Продукт виготовлений в Польщі. УВАГА! Лампи продаються без лампочок. ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jupiter |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 73 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 993 ₴

