
Elstead Lighting Бра Elstead Loft Urban Renewalfe/Urbanrwl/Wb1
10 131 ₴
- В наявності
- Код: 46374946
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Elstead Loft Urban Renewalfe/Urbanrwl/Wb1. Настінні світильники - ключовий елемент будь-якого інтер'єру, який не лише виконує практичну функцію, але й є чудовим способом виразити стиль та особистість мешканців. Вибір відповідного освітлення може повністю змінити атмосферу в приміщенні, вносячи як тепло, так і сучасність. Серед найновіших пропозицій на ринку вирізняється освітлення. Elstead Loft Urban Renewal., яке поєднує в собі. лофтовий дизайн. з функціональністю, ідеально вписуючись в актуальні тренди оформлення. Стиль та матеріал виготовлення. Elstead.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 31 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 19.7 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Лофт |
| Тип | Бра |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 131 ₴


