
Настінний світильник Cosmo Light York W01307Bk
6 241 ₴
- В наявності
- Код: 46375008
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Настінний світильник YORK - W01307BK - Cosmo Light Настінний світильник York W01307BK Cosmo Light - рішення для інтер'єрів в стилі лофт, мінімалізму та строгого ретро. Настінний світильник York - це стильне освітлення для сучасних квартир і мансард. Лампа створена під натхненням старих тенденцій освітлення минулої епохи. У комплект входить довга декоративна лампочка у вінтажному стилі. додаткове освітлення для спальні, коридору та вітальні. Найбільший вибір ламп за найкращою ціною. Прямо від польського дистриб'ютора!
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 52 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 14 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro, Salon |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Марка | Cosmolight |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Kinkiety |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 241 ₴


