
Вбудована витяжка Elica ELITE 14 LUX GRVT/A/60
14 648 ₴
- В наявності
- Код: 46496008
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ELITE 14 PRF0098874B ELITE 14 LUX GRVT/A/60 Модель телескопічної витяжки Elite була розроблена таким чином, щоб не заважати кухні, коли не використовується, тому вона захована в шафі. Коли ви хочете, щоб ваш екстрактор почав працювати, ви посуньте передню частину пристрою вперед і виберіть відповідний діапазон швидкості. Прилад виготовлений з нержавіючої сталі найвищої якості, захищений знизу спеціальним покриттям. Витяжкою можна керувати за допомогою інтуїтивно зрозумілих кнопок, завдяки яким можна швидко змінити режим роботи. Крім того, витяжка оснащена галогенним підсвічуванням, яке освітлить плиту під час приготування їжі. Модель виготовлена з матеріалів і оздоблення, які роблять операції з обслуговування дуже ефективними. Алюмінієві фільтри, які використовуються в цій моделі, багаторазові, їх можна легко мити як вручну, так і в посудомийній машині. Завдяки своїм практичним функціям модель Elite забезпечує винятковий комфорт роботи та неповторну насолоду від приготування їжі. Розміри: 60 см Версія: уривок Оздоблення: срібло + чорне скло Клас енергоспоживання: D Керування: механічна кнопка 3S Інтенсивна продуктивність: 304 м³/год Мінімально-максимальний рівень шуму: 62 дБ(A) Загальне споживання вихлопу: 121 W Діаметр виходу: 120 мм Освітлення: LED 2 x 3 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Стан | Новий |
| Ширина | 57.6 мм |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 121 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 62 kWh |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 12 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | E |
| Клас енергоспоживання | D |
| Клас ефективності освітлення | D |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Контроль | Mechaniczne |
| Мoдель | ELITE 14 LUX GRVT/A/60 |
| Максимальна гучність | 62 dB |
| Марка | Elica |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 60 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 50 |
| Мінімальний об'єм | 46 dB |
| Потужність освітлення | 2 x 3W |
| Знежирювальний фільтр | Aluminiowy |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 304 |
| Тип капюшона | Podszafkowy, Teleskopowy |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 3 |
| Функції | Wyciąg |
| Колір | Срібло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 648 ₴



