
Індукційна варильна поверхня Elica NIKOLATESLA ONE BL/A/83 з вытяжкою
111 828 ₴
- В наявності
- Код: 46496047
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. НІКОЛАТЕСЛА ОДИН PRF0120977A NIKOLATESLA ONE BL/A/83 Перша індукційна плита з витяжкою Elica, яка завдяки передовій технології поєднує в собі функції двох пристроїв в одному продукті. Крім того, його характеризує оригінальний, привабливий дизайн. Якщо ви хочете, щоб витяжка була непомітною на вашій кухні і при цьому тихо та ефективно вбирала запахи, модель NikolaTesla One стане ідеальним рішенням. Витяжка ідеально поєднується з індукційною варильною поверхнею, і, що важливо, її можна встановлювати врівень зі стільницею. Варильну поверхню можна встановити на окремому острові або всередині кухонних шаф. Просто підключіть витяжку до системи вентиляції, щоб вона працювала в режимі витяжки, а потім дим виводиться з будівлі через вентиляційний канал. Ця модель ідеально поєднує функції приготування та всмоктування. Він характеризується вишуканим і сучасним стилем, додаючи цінності будь-якому простору. Цей інтелектуальний і тихий продукт з високою потужністю всмоктування створений для людей, які хочуть повністю приховати витяжку і в той же час шукають інновацій
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Стан | Новий |
| Тип | Індукційна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 21 мм |
| Глибина | 51 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від дітей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витяжка | Да |
| Кількість рівнів потужності | 10 |
| Конфорки | 4 конфорки |
| Матеріал плити | Керамічне скло |
| Мoдель | NIKOLATESLA ONE BL/A/83 |
| Напруга живлення [V] | 220-240, 380 |
| Розширені конфорки | Да |
| Тип плити | Індукційні |
| Функції | Пауза, Визначення наявності посуду, Таймер, Автоматичне вимкнення, блокування від дітей, приготування на низькому рівні потужності, Stop&Go, SliderTouch, Booster, підсвічування керування, підтримка тепла |
| Функція ReStart | Да |
| Функція Stop&Go | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 111 828 ₴









