
Бра настінний Azzardo Norman MB5932M LED біле матове 44x8 см
9 407 ₴
- В наявності
- Код: 46809243
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бра настінний Azzardo Norman MB5932M виконано в сучасному мініималістичному стилі. Корпус з алюмінію білого кольору з матовим покриттям. Оснащено вбудованими світлодіодами LED типу, два джерела світла. Світловий потік 740 люмен, колірна температура 3000K (теплий світ). Потужність 16 Вт, напруга 230В. Ступінь захисту IP20. Клас енергетичної ефективності G. Розміри: ширина 44 см, висота 8 см, глибина 3,5 см. Монтаж накладний. Матеріал плафона алюміній з акцентом з ПВХ. Без функції RGB та дистанційного управління.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колірна температура | 3000К |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 3.5 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| RGB режим | Немає |
| Дистанційне керування | Немає |
| Довжина: | 3.5 мм |
| Клас енергетичної ефективності | G |
| Матеріал плафона, підвісок | Аюїній |
| Мoдель | MB5932M |
| Потужність | 16 |
| Напруга | 230 |
| Світловий потік | 740 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Бра настінний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 407 ₴

