
Настінний світильник Azzardo Martens AZ1556 чорний E27 60 Вт
5 554 ₴
- В наявності
- Код: 46843532
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний світильник Azzardo Martens AZ1556 у чорному кольорі з сучасним дизайном. Цоколь E27, потужність 60 Вт. Розміри: висота 26.5 см, ширина 28 см, глибина 18 см. Матеріал плафона - тканина (FABRIC), акцентні елементи з алюмінію з хромованим блиском. Ступінь захисту IP20. Напруга 230V. Одне джерело світла. Призначений для настінного монтажу в спальні, вітальні або інших житлових приміщеннях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26.5 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 18 мм |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Мoдель | AZ1556 |
| Потужність | 60 |
| Напруга | 230 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Настінний світильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 554 ₴


