
Настінний світильник Azzardo Anna MB463-XA
9 093 ₴
- В наявності
- Код: 46843543
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ANNA KINKIET. Лампа Анна виготовлена з металу та найвищої якості абажура. Має надзвичайно сучасний дизайн. Додатковою перевагою є можливість рухати світильник вбік. Ідеально підходить для рецепцій готелів, офісів, ресторанів, торгових площ, пабів та сучасних квартир. Лампа надає класу кожному приміщенню, чудово поєднується з кожним сучасним інтер'єром. Виробник: Azzardo. Серія: Anna. ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА: Висота. 31,5 см. Ширина. 29-43 см. Діаметр. 26 см. Висота абажура. 17 см. Ступінь захисту. IP 20. Кількість джерел світла. 1. Напруга.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 43 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 26 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Скандинавський |
| Тип | Бра |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 093 ₴




