
Настінний світильник Azzardo GM1121 CH сірий металевий G9
4 370 ₴
- В наявності
- Код: 46843552
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний світильник Azzardo GM1121 CH — це сучасна настінна лампа типу кинкіет. Світильник виконаний з металу сірого кольору та оснащений цоколем G9. Максимальна потужність лампочки складає 40 Вт. Розміри світильника: 16 см у висоту, 16 см у ширину та 16 см у глибину. Світильник відноситься до енергетичного класу A. Може використовуватися в різних приміщеннях: в офісі для забезпечення належного освітлення робочої зони, на кухні як додатковий джерело світла над робочою поверхнею, в гостиній для створення затишної атмосфери увечері та в спальні як м'яке нічне освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | G9 |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 16 мм |
| Клас енергетичної ефективності | A |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Матеріал плафона, підвісок | ета |
| Мoдель | GM1121 CH |
| Тип | Кікет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 370 ₴

