
Настінна лампа Maytoni Picture Picasso біла PIC114-02-W
11 717 ₴
- В наявності
- Код: 46863661
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Maytoni PICTURE PICASSO WHITE (pic11402w). Світильники відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, поєднуючи функціональність з естетикою. Правильно підібране освітлення надає приміщенням характер і впливає на атмосферу, що особливо важливо в спальнях чи передпокоях. Кінкет. вирізняється елегантним дизайном, який чудово впишеться в різноманітні інтер'єри, як класичні, так і сучасні. Запрошуємо ознайомитися з його ключовими характеристиками, які допоможуть у легкому виборі ідеального освітлення. Тип і матеріал лампи. Галерея стінна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 20 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 44 см |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 50 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | PIC114-02-W |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Настінний світильник |
| Цоколь | E14 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 717 ₴


