
Настінна лампа Maytoni Picture Picasso золота PIC114-02-G 44.5 см
14 677 ₴
- В наявності
- Код: 46863662
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінна лампа Maytoni Picture Picasso (PIC114-02-G) призначена для підсвічування картин та декоративних панно. Класичний дизайн з сучасними елементами. Корпус виготовлений з металу в золотому кольорі. Світильник оснащений двома патронами E14 для ламп потужністю до 25W кожна (всього до 50W). Напруга живлення 230В. Ступінь захисту IP20. Розміри: ширина 44.5 см, висота 17.1 см, глибина 20.9 см. Вага 0.6 кг. Енергетичний клас A. Світильник підходить для використання на кухні, вітальні, спальні, офісі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E14 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17.1 мм |
| Довжина | 20.9 мм |
| Ширина | 44.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 |
| Можливість затемнення | Немає |
| Вимикач | Немає |
| Датчик руху | Немає |
| Димер у комплекті | Немає |
| Довжина: | 20.9 мм |
| Джерело світла в комплекті | Немає |
| Клас енергії | A |
| Колекція | Picasso |
| Максимальна потужність лампи | 25 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | PIC114-02-G |
| Напруга живлення | 230 |
| загальна потужність | 50 |
| Поміщення | Кухня, салон, спальня, офіс |
| Пульт у комплекті | Немає |
| Регулювання висоти | Немає |
| Регулювання кута світла | Немає |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Настінний світильник |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Колір | Золотий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 677 ₴



