
Бра/Настінний світильник Maytoni PICTURE RENOIR (pic11822r)
11 398 ₴
- В наявності
- Код: 46863675
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Старинний бронзовий світильник Renoir PIC118-22-R від MLAMP поєднує в собі унікальний і непідвладний часу дизайн у найкращому вигляді, що створює низку можливостей для організації простору у вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичною і сучасною атмосферою, виготовлене з практичних і міцних матеріалів, що гарантує користувачам радість і задоволення протягом багатьох років. Вишуканий коричневий колір світильника зробить його доречним як для світлого, так і для темного інтер'єру. Лампа виготовлена з металу, що полегшує догляд і чистоту, має місце для 2 енергозберігаючих джерел світла E14 і має клас герметичності IP20. Якщо ви не знаєте, який тип освітлення вибрати для вашої вітальні або офісу, світильник серії Renoir точно підійде завдяки своїй ергономічній формі, вибравши це освітлення Ви не тільки правильно підсвітите вибрані поверхні, але й отримаєте привабливу та привабливу прикрасу, яка додасть інтер’єру неповторного вигляду та елегантності, підкресливши його деталі та декор серед інших меблів та інтер’єрних аксесуарів Чудово виглядає як окремо, так і в комплекті з іншими світильниками, тому їх можна адаптувати до різних типів приміщень. Виріб має сертифікати відповідності та на нього поширюється гарантія від виробника зібрати обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 21 мм |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 2 źródła |
| Кімната | Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 50W Вт |
| Марка | Maytoni |
| Матеріал | Stal, Metal |
| Нитка | E14 |
| Стиль | Klasyczny |
| Тип | Obrazy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 398 ₴

