
Настінна лампа Maytoni Picture Govanni бронзова 71 см 4xE14
17 417 ₴
- В наявності
- Код: 46863678
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Maytoni PICTURE GOVANNI BRONZE (pic11944r). Настінні світильники відіграють важливу роль в освітленні інтер'єрів, створюючи відповідну атмосферу і стиль у різних приміщеннях. Настінний світильник Maytoni PICTURE GOVANNI BRONZE поєднує в собі елегантний дизайн з функціональністю, що робить його підходящим для різних оформлень. Його класичний і сучасний вигляд безумовно приверне увагу, а правильно підібране джерело світла забезпечить комфортне освітлення. Тип і матеріал лампи. Модель PICTURE GOVANNI виготовлена з міцного металу, що впливає на її довговічність і естетику. Коричневий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір | Бронзовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | бронза |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 20 мм |
| Клас енергоефективності | A |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна потужність | 100 |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | PIC119-44-R |
| Призначення | Підсвітка картин |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Настінний світильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 417 ₴


