
Нічник Azzardo MT2251S WH білий 50 см метал тканина
8 241 ₴
- В наявності
- Код: 46994652
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Мінімалістична біла настільна лампа Martens AZ1527 Azzardo у MLAMP поєднує в собі унікальний і непідвладний часу дизайн у своїй найкращій формі, що створює низку можливостей для організації простору у вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичною і сучасною атмосферою, виготовлене з практичних і міцних матеріалів, що гарантує користувачам радість і задоволення протягом багатьох років. Вишукане поєднання білого і хромованого кольорів робить світильник придатним як для світлого, так і для темного інтер'єру. Матеріали, які використовуються в лампі, - це метал і тканина, що полегшує догляд і підтримку в чистоті, має місце для 1 енергозберігаючого світлодіодного джерела світла і має ступінь герметичності IP20. Якщо ви не знаєте, який тип освітлення вибрати для освітлення житлових або офісних приміщень, то світильник серії Martens точно підійде там, завдяки своїй ергономічній формі, ви зможете підібрати його до поточного або новоствореного приміщення З цією моделлю освітлення ви не тільки якісно підсвітите вибрані поверхні, але й отримаєте чудову та приємну для ока прикрасу, яка додасть інтер’єру неповторного вигляду та витонченості, а також підкреслить його деталі та декор серед інших меблів та аксесуарів. Освітлення чудово виглядає окремо або в комплекті з іншими світильниками, тому їх можна адаптувати до різних типів приміщень. Виріб має сертифікати відповідності та на нього поширюється гарантія виробника елементи, необхідні для складання обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Нічник |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 16 мм |
| Клас енергетичної ефективності | A |
| Максимальна потужність | 60 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Мoдель | MT2251S |
| Живлення | Мережева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 241 ₴

