
Підвісна лампа Markslojd EAGLE 106551
11 429 ₴
- В наявності
- Код: 47065117
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Markslojd EAGLE 106551. Люстри є незамінним елементом оформлення інтер'єру, виконуючи як практичну, так і декоративну функцію. Вибір відповідної лампи може значно вплинути на атмосферу приміщення, а також його функціональність. Тому варто звернути увагу на такі продукти, як Markslojd EAGLE 106551, які поєднують у собі стиль, якість і ефективність. Параметри світла. Markslojd EAGLE 106551 - це стельова лампа, яка чудово підходить для різних приміщень. Вона оснащена одним джерелом світла з максимальною потужністю 60W, що дозволяє ефективно освітлювати.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 38 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 35 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна, Дитяча |
| Стиль | Скандинавський |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 35 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 429 ₴









