
Мікрохвильова піч Franke FMW 250 CR2 G BK з грилем 900 Вт 25 л
25 818 ₴
- В наявності
- Код: 47076454
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудовна мікрохвильова піч Franke FMW 250 CR2 G BK з серії Black Line з функцією гриля. Потужність 900 Вт, об'єм 25 л. Корпус з чорного скла, дверцята відкриваються вліво. оснащена функціями розморозки, гарування, випікання, таймером та програмами автоматичного приготування. Сенсорне керування. Розміри: ширина 59,5 см, висота 39 см, глибина від 38,1 до 45 см. Дистриб'ютор Franke Polska.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Вбудована техніка | Так |
| Гриль | Так |
| Дисплей | Так |
| Конвекція | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Об`єм | 25 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 39 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | 131.0391.304 |
| Довжина: | 45 мм |
| Максимальна потужність мікросхем | 900 |
| Мoдель | FMW 250 CR2 G BK |
| Напрямок відчинення дверцят | Влево |
| Об'єм | 25 л |
| Програми автоматичного приготування | Да |
| Країна виробника | Польща |
| Таймер | Да |
| Тип | Мікрохвильова піч |
| Функція грилювання | Да |
| Функція запікання | Да |
| Функція розморожування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 818 ₴


